KARIERA

W TENSATOR® UWŻAMY, ŻE WSPANIAŁĄ FIRMĘ TWORZĄ WSPANIALI LUDZIE

Z dumą oferujemy globalną markę z rodzinnymi wartościami dążącą do zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta. Ze względu na fakt, że jesteśmy wielokulturową organizacją globalną, nasz sukces zależy od zaangażowania i entuzjazmu naszych pracowników, a ponieważ nasza firma stale się rozwija, staramy się stwarzać możliwości wzrostu i rozwoju dla naszych pracowników, jako ogniwa szybko rozwijającego się i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Promujemy kulturę sukcesu i jako organizacja globalna, możemy zapewnić możliwości rozwoju kariery międzynarodowej. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć udział w naszych przyszłych sukcesach, prześlij swoje CV oraz oczekiwania co do wynagrodzenia na adres hr@tensator.com.

We take your privacy seriously and we are fully committed to protecting your personal data at all times. See our Applicant Privacy Notice here.

W tej chwili nie mamy żadnych ofert pracy. Sprawdź ponownie później.

Stellenbeschreibung – Business Development Manager

Standort: Frankfurt am Main

Vorgesetzte(r): General Manager – Europe

Zusammenfassung: Verantwortlich für die Akquisition von Aufträgen und Neukunden

Ihre Aufgaben:

  • Kundenbetreuung und Akquise innerhalb Deutschlands (Reisebereitschaft erforderlich)
  • Vertrags- und Preisverhandlung, Angebotserstellung und aktives Kundenbindungsmanagement
  • Planung, Koordination und Management aller Verkaufskanäle zur Steigerung von Umsatz- und Gewinnspannen
  • Markt- und Konkurrenzanalyse, daraus resultierende Entwicklung und Umsetzung von Verkaufsstrategien
  • Reporting an die Muttergesellschaft in Englisch bezüglich Produktfeedback und Kundenanfragen
  • Enge Zusammenarbeit mit dem Marketing zur Entwicklung effektiver Sales Strategien

Ihre Kenntnisse:

  • Mindestens 5 Jahre Vertriebserfahrung im Bereich B2B
  • Fundierte Kenntnisse im Direktverkauf an den Endanwender, Wiederverkäufer, Ladenbauer, Händler und Katalogverkäufer
  • Mehrjährige Erfahrung im Händler- und Partnermanagement
  • Bewährte Managementfähigkeiten zur Budgeterreichung
  • Analytische und konzeptionelle Fähigkeiten sowie ausgeprägte Kommunikationsfähigkeiten

Ihr Profil:

  • Abgeschlossenes Studium oder abgeschlossene Berufsausbildung
  • Erstklassige Deutsch- und Englisch Kenntnisse in Wort und Schrift
  • Fundierte MS Office Kenntnisse
  • Selbständiger und kreativer Arbeitsstil
  • Kunden – und Teamorientierte Arbeitsweise
  • Führerschein Klasse 3/B

Sollten Sie Interesse an dieser Stelle haben, dann bitte auf „Apply“ klicken und uns Ihren Lebenslauf mit einer Email zuschicken.

manage queues

PRACUJ Z LIDERAMI W BRANŻY

Rozwiązania Tensator® wykorzystywane są na całym świecie w wielu środowiskach do różnorodnych zastosowań. Praca dla Tensator® to nie tylko współpraca z liderami w branży, ale także kontakty z kontrahentami z różnych sektorów gospodarki.

queue management

SPOSOBY OGRANICZENIA FRUSTRACJI W KOLEJCE

Czekanie! Czekanie! Czekanie! Czasami może się wydawać, że gdziekolwiek nie pójdziemy stoi tam kolejka. Kolejka do bankomatu, oczekiwanie na stolik w restauracji albo czekanie na sprawdzenie toreb na lotnisku, w życiu codziennym nieustannie natykamy się na kolejkę. Co ciekawe, wrażenia z kolejki mogą wpłynąć na nasze postrzeganie świadczonej usługi, albo usług, na które czekamy. Utrzymanie […]

DWA KROKI DO PRAKTYCZNEGO ZARZĄDZANIA KOLEJKĄ

Czy wiesz, że sposób postrzegania Państwa firmy przez klientów może zależeć od dobrych lub złych wrażeń z kolejki? Długa i nieuporządkowana kolejka skutkuje brakiem efektywności i utratą dochodów, szkodząc reputacji marki i powodując utratę zaufania klientów. Czy można uniknąć tej straty poprzez wprowadzenie sprawniejszej i wydajniejszej kolejki, po to by zwiększyć zadowolenie klienta i zredukować […]

gradient